Jesteś tutaj: CZYTELNIA> C

Co jeść, aby przeciwdziałać anemii

DIETETYCZKA RADZI Anemia, czyli niedokrwistość jest to stan, w którym występuje niższe od normy stężenie czerwonych krwinek i (...)

Cukrzyca typu II- prawdopodobnie globalna choroba przyszłości

Według definicji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), cukrzyca to grupa chorób metabolicznych charakteryzujących się (...)

Czy to tylko chandra, czy już depresja? Kilka słów o zaburzeniach nastroju.

Jesień to czas, w którym wiele osób obserwuje u siebie spadek formy i nastroju. Chwilowa niedyspozycja nie (...)

Czym grozi nam uraz mechaniczny?

Czy nam się to podoba, czy też nie - znowu nadchodzi okres jesienno-zimowy. Poranne przymrozki, chlapa, śliskie chodniki. Wystarczy chwila (...)

Strona: 1 2 3