Jesteś tutaj: CZYTELNIA> A

Aby słońce nie szkodziło

W okresie letnim, kiedy promieniowanie słoneczne jest wyjątkowo intensywne, należy odpowiednio zadbać o ochronę skóry przed jego (...)

AKTYWNY SENIOR

Kiedy człowiek kończy okres pracy zawodowej, nagle okazuje się, że ma nadmiar wolnego czasu, z którym nie wie, co (...)

ALERGIA - istota i rodzaje choroby

W Polsce na alergię choruje ok. 30% mieszkańców, w krajach zachodnich blisko 40% i liczba ta z roku na rok wyraźnie wzrasta. Alergia (...)

Alergia - narastający problem

Alergia – od greckiego „allon argon” oznacza zmieniony, odbiegający od normy sposób reagowania. Medycyna definiuje ją (...)

Alergia wiosną rozkwita…?

Cieknący katar, swędzące oczy, uporczywy kaszel, wysypka, bóle brzucha, wzdęcia, biegunki a nawet wstrząs (...)

Alergie (I)

Choroby alergiczne stanowią bardzo ważny, społeczny problem zdrowotny. Mimo szeroko prowadzonych badań naukowych etiologia tych chorób (...)

Strona: 1 2